BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Jeigu sudėti į krūvą visą per mano gyvenimą nukreiptą į mane meilę, jos suminis kiekis susprogdintų nedidelę gyvenvietę. Jeigu įsivaizduoti visą per mano gyvenimą į mane nukreiptą meilę saulės spinduliais, aš per pusę minutės pavirsčiau sauja pelenų. Nors kam taip žiauriai - tiek meilės užtektų sušildyti šimtui vienišų širdžių, užtektų padaryti pilnavertišku ne vieną gyvenimą. Jeigu visą į mane nukreiptą meilę paversti korespondencija iki pareikalavimo, pašto skyriai būtų užpildyti iki lubų. Nes aš jos neatsiėmiau. Man daug įdomiau buvo, aklai blaškantis, ieškoti kažkokios kitos meilės, tekančios juodomis požeminėmis upėmis pro mane tolyn.

Kažkada, daug metų atgal aš draugavau su aštuoniolikmečiu vaikinuku. Pati priėjau susipažinti, kviesdavau pasivaikščioti naktimis, gerti vyną ant tilto, kalbėjau patetines nesąmones, reikalavau aukų ir pati demonstratyviai aukojausi. Vaikinas nenorėjo manęs mylėti, tačiau buvo priverstas. Jis pykosi su tėvais, nusispjovė į mokslus, o maždaug po gero pusmečio, aš lyg soti katė, apsisukau 180 laipsnių kampu ir palikau jį. Jis atėjo prie mano namų, iškėlė sceną, bet aš pasakiau, kad tarp mūsų viskas baigta. Jis žiūrėjo į mane tylėdamas kokias dvi minutes, paskui pasakė: „Aš tave užmušiu. Kada nors surasiu ir užmušiu.”

Tai mane žudo. Kiekvieną pavasarį aš jį prisimenu. Per visus tuos metus aš išmokau daug pamokų - sunkių, reikalingų, beverčių. Bet negaliu jo pamiršti, viskas veltui, kad ir kaip stengčiausi tobulėti, pakilti virš asmeninės kiaulystės negaliu.

Ar iš vis prisimeni mane? Ar atleidai? Man jokio skirtumo. Aš nebemoku kitaip. Ir mano kaltė žudys mane toliau, kiekvieną pavasarį.

Kartais man atrodo, kad jeigu tuo metu mane būtų pagrobę ateiviai ir savo skraidančioje lėkštėje darę su manim medicininius eksperimentus, jie tikrai būtų aptikę laimės antikūnus mano kraujyje. Nežinau iš kur tos dalelės ėmėsi, bet jos tikrai ten buvo. Neabejotinai.

Happy birthday, A.

~

Patiko (7)

Rodyk draugams

Komentuokite