BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Ideologinė stipriosios žmonijos pusės bazė paprasta ir negudri kaip kastuvas. Tipo, kodėl gi Aš (!!!) brutali ir stipri asmenybė privalau derinti savo kuklias dovanas prie kažkokios tai Vienos Dienos, dar, baisu net pagalvoti, katalikiškos. Tariant „katalikiškos“ priimta pūsti žandus, skėsti pirštus, suspausti lūpas vištos šiknos skylutės maniera. Kontraargumentas pateikiamas iš karto, primenant nupirktą dovanėlę kažkokia tik jam vienam žinoma mistine proga, o ne kada „kalendorius liepia“. Kai kurie, ypač užsispyrę, tikina, kad rodo dėmesį ir dalina malonias smulkmenas vos ne kasdien ir, net nemirktelėję, prilygina staigmenai vakarienei atsineštą pieniškų sasiskų pakelį.

Vat pasakykit man, piliečiai, argi mūsų gyvenimas jau toks šviesus ir džiaugsmingas, kad būtina dar prie kažko kabinėtis? Žinoma aš suprantu, kad visada galima sugalvoti priežastį mažai staigmenai. Tik kodėl ta teorinė priežastis turi atšaukti kalendorinę? Juk negaila kelių litų meškučiui ar dėžutei saldainių. Greičiausiai negaila, bet gi mes „idėjiniai“. Velnias žino, galbūt jūs ir idėjiniai, bet kažkodėl idėja „padovanoti gėlių, nes vakar buvau chamas“ ateina į galvą daug dažniau, nei „tiesiog todėl, kad myliu tave“. Amen.

Šiandieną mane išgelbės tik širdis, nes protas manęs jau neišgelbėjo.

Tačiau širdis, vargšelė, apakus, širdis spurda ir daužosi, širdis bijo ir dreba, širdis žino, bet nedrįsta patikėti, kad tai jau visam laikui ir kad tai nebaisu.

O protas nusiėmė nuo savęs visą atsakomybę, kad parodytų man, kvailelei, kaip aš be jo prapulsiu, kaip aš be jo nieko nesuprasiu. Ir aš tikrai nesuprantu, pasaulis staiga išsibarsto smulkiais gabalėliais ir surinkti jį teks nebe taip kaip visada, girdėtiems žodžiams reikės suteikti naują reikšmę. Savęs neatpažįstu visai, neprisimenu, matau, bet nesuprantu kas tai nei viduje nei išorėje.

Aš be proto dėl tavęs. Tikrąja to žodžio prasme.

~

Patiko (8)

Rodyk draugams

Komentuokite