BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Rugsėjis 2013 archyvas

Supranti, taip kvailai su sparnais išėjo.

Na, nepasitaikė sparnų po ranka!

Pulkai sparnuočių dangum nuklegėjo,

Tarpe besparnių dabar mano vieta.

Rodyk draugams

Comments Komentarų nėra »

Aš norėčiau nutraukti tą keturias valandas trunkančią tylą,

Tik bijau, kad dabar tu žiūri krepšinio rungtynes Ispanija - Serbija

Ir manęs neišgirsi.

Todėl įsiveriu į adatą dvigubą juodą siūlą

Ir lėtai stambiais dygsniais užsisiuvu lūpas.

Kraujo nėra. Skausmo nėra.

Bet aš bent jau negaliu kalbėti.

Rodyk draugams

Comments Komentarų nėra »

- Kaip tu mane myli? - Labai. - Taip labai? Išmeta rankas plačiai į šonus, lyg sparnus. - Ne, ne taip labai. O labai-labai. - Tikrai? Sparnai susiglaudžia jam ant kaklo. - Tikrai-tikrai. - Kaip stipriai tu mane myli? - Tūkstantį kartų labiau. - Tikrai tūkstantį? Gerai. - Kaip stipriai tu mane myli? – Eikš, mažyte, parodysiu kaip stipriai tave šiąnakt myliu.-

- Jeigu tu galėtum būti spalva, kokia spalva būtum? Šovė klausimą, kaip visada iš oro, kvailą klausimą pačiu rimčiausiu balsu, išmušdama jį iš vėžių, pagaudama netikėtai, nepasiruošusį.

Jos galva ilsisi jam ant krūtinės. Priglaudusi ausį klausosi jo širdies plakimo. Ji sako, kad tai pats maloniausias jos girdimas garsas Žemėje. Jis švelniai nubraukia plaukus, prilipusios prie jos suprakaitavusios kaktos.

- Tu rimtai?

- Taip. Kokia spalva būtum?

Mėlyna, vos neištaria balsu. Akivaizdu. Jos akys mėlynos. Ne šviesiai ar tamsiai mėlynos, ne safyro mėlynumo, tiesiog neįvardinamai mėlynos, gilios, žavingos.

Raudona, apsigalvoja beveik akimirksniu. Tai ne taip akivaizdu. Tačiau jis mato tai joje. Tai aistros spalva. Raudona po jos oda, jos rankų judesiuose (kažkas subtilaus, jis nežino kas tai - grakštumas? seksualumas? truputėlis abiejų?) Jis jaučia raudoną, kada jie juda drauge. Jos lūpos bučiuoja raudonai, jos skruostai nusidažo raudonai. Tie intymūs jų momentai raudoni, turtingi, sukrečiantys, stabdantys širdį.

Geltona tarsi saulės spindulys. Jis sukikena nuo tokios banalybės. Tačiau tai tiesa, tai jos plaukų spalva. Tai jos nuotaikos, tai jos lengvabūdiškumas, netelpantis į jokius rėmus, išsiliejantis per kraštus.

Ruda? Rudos jo akys. Mylimiausios akys, ji kartoja ir kartoja tai. Ne, neteisingai. Ruda tarsi jos mėgstama kava ir šokoladas. Uždraustas kartėlis ir saldumas, du viename.

Balta (ar tai iš vis spalva? nusistebi pats sau). Simbolinis nekaltumas. Ji niekada neatsikratys baltos, sekančios paskui ją. Baltos išryškėjančios net jos dabarties dėmėse. Balta tai jo kaltės spalva. Jo baimės įsipareigoti spalva. Visi tie dalykai, kurių jis negali (ar nenori?) jai duoti.

Spalvos maišosi, susilieja. Raudonas geismas, miglotas žvilgsnio mėlynumas nepaliekantis jo veido, kada ji virpa po juo, auksiniai lyg nėriniai plaukai, išsidraikę ant pagalvės, jos oda, pabrinkusios lūpos ant jo, baltas blykčiojimas - akinantis, persekiojantis, žeidžiantis, kylantis, kylantis, stipriau, stipriau, dar, o dieve, prašau, stipriau…

- Pilka,- atsako, pats nežinodamas kodėl.

Rodyk draugams

Comments Komentarų nėra »

Šiandieną labai svarbu nepasakyti to žodžio iš “r” raidės. Ir to kito iš raidės “v” neverta. Atsikėlus ryte ir pasižiūrėjus pro langą, nepasakyti: “Na štai, pasibaigė v, prasidėjo r”.

Visi žodžiai iš v baigėsi anksčiau negu vakar, o r tęsiasi taip seniai, kad nebėra prasmės priskirti tą faktą rugsėjo pirmąjai, žinių dienai to, kas neišvengiama. Ir neieškoti priežasčių pasinerti į tuos r, ir r nebeišgelbės, nes atėjo laikas pripažinti.

Aš pabudau naktį šalia tavęs ir supratau, kad tu mano r. Tu man sakei “nepabandysi- nesužinosi”, nujausdamas, kad aš bijau tos r, kad man reikia atsakymo vienintelio tikro, išsamaus, paaiškinančio viską. Ir jis yra. Kada tu prisitrauki mane ir sušnabždi į smilkinį “tai nesvarbu”. Aš pasiduodu. Aš žinau. Žinau ir pasistengsiu nepamiršti, kad po trijų mėnesių negrįžčiau prie tos temos.

Metų laikų kaita neturi jokios įtakos v atžvilgiu.

***************************************************

tekste naudotina: rūpesčiai, ramybė, realybė, rizika, vienatvė ir KITI panašūs žodžiai.

Rodyk draugams

Comments Komentarų nėra »