BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Spalis 2014 archyvas

Nuo tavo pasitikėjimo savimi, man kyla temperatūra.
Sušalus žiovauju. Spjaunu į šulinį. Nustatau apertūrą.
Vaikštau pėsčia, nesiveju autobuso, bet štai kur fokusas
Prie antros sankryžos man pavyksta apjungti libido ir logos.

Einu į turgų, svarstyklėmis netikiu, dvyniais - tuo labiau.
Vengiu vienatvės. Ieškau vienatvės. Kankinuosi minioj.
Perku apelsinų keturis vienetus. Išspaudžiu keletą.
Nešioju Chanel. Prašau šanso. Labai bijau pasenti.

Norėjai kad neabejočiau žiūrėdama tau į akis?
Nepatikėjau. Išsimetu kortas. Šešiakė. Širdys.

~

Rodyk draugams

Comments Komentavo 2 »

Vakar buvau kirpykloje, ta meistrė kur makiažus daro pasisukiojo aplink, atsiduso beviltiškai ir tarė:

-        Tau dabar būtina antakius šiek tiek išryškinti!

Nors jau išaugau iš to amžiaus kai aklai sekama bet kokiais patarimais, bet va kažkaip ėmė ir pramušė. Iš tiesų, galvoju, o kodėl ir neišryškinus. Nežinau ar mes spalvų gamą suprantame kažkaip skirtingai, ar ji tiesiog per ilgai laikė dažus, tačiau dabar mano veide ryškūs suraukti antakiai. Brangiausias, matydamas kad negaliu ramiai praeiti pro veidrodį ir kad mano kakta jau raudona nuo penkiasdešimto plovimo, mėgina taisyti padėtį:

-        Palik juos ramybėje, - sako, - tik įsivaizduok, su tokiais antakiais tu dabar gali sankcijas įvedinėti.

Jomajo, kokias dar sankcijas. Su tokiais antakiais aš galiu paskelbti karą bet kuriai priešiškai nusiteikusiai valstybei!

O šiaip pavargau. Noriu ant rankų.

Noriu kaip kažkada mokykloje - trūko vamzdis ir atšaukiamos pamokos.

Noriu, kad niekada gyvenime, pasikartosiu, niekada man nereikėtų sužinoti prizmės patalpintos į trikampį, kuris patalpintas į kubą kraštinės ilgio.

Kad snigtų per Kalėdas, o žibutės žydėtų jau kovą ir kad tas, kuris už tai atsakingas, susimovęs kasdien privalėtų išskaičiuoti kraštinės ilgį padaugintą iš 28.

Noriu, kad dovanotų saldainių dėžutėse viskas su vaisių - uogų įdaru pavirstų triufeliais ir su likeriu.

Kad lūpdažis nenusivalgytų o tušas netrupėtų ir kad tas, dėl kurio naudoju pirmąjį ir antrąjį, mylėtų mane be pirmo ir antro, ir dar be trečio - ko dar nespėjau sugalvoti.

Noriu, kad po mano pasirinktu antpirščiu niekada nebūtų tuštumos, po batelio špilka - kanalizacijos grotelių, po širdimi - primušto šunyčio.

Rudenį jau įjungė.

Ir taip ant maksimumo.

O to lengvo tikėjimo nerūpestingu rytojumi neįjungė niekas.

Ir jeigu tai ne tamsos jėgų sąmokslas prieš mane, tada aš nežinau ką dar galima laikyti sąmokslu.

~

Rodyk draugams

Comments Komentavo 2 »

Žmonėms patinka dėmesys. Žmonės mėgsta, kai apie juos galvojama. Aš ne išimtis, todėl šiandieną turite retą progą iš operos “Viskas ką norėjote apie mane sužinoti, bet nedrįsote paklausti”. Buvau pasižadėjusi to nedaryti, tačiau apsigalvojau ir dabar atskleisiu keletą faktų. Čia tikrai nesužinosite koks mano ūgis, svoris, horoskopo ženklas ar finansinė padėtis. Tai tik dvasinis striptizas kažkuria prasme.
Važiuojam:
1. Aš bijau persiplėšti negalėdama apsispręsti į kurią eilę man stoti - gražių ar protingų.
2. Aš nesidomiu politika, neseku paskutinių naujienų. Reikalinga informacija kažkaip pati mane susiranda. Visa kita - man neįdomios šiukšlės. Futbolui ir azartiniams žaidimams abejinga.
3. Daugeliu atveju man pofig į tai kas manęs neliečia ir kas nuo manęs nepriklauso. Žmonių, kurių nuomonė IŠ TIESŲ man svarbi, yra labai mažai.
4. Aš niekada neskambinu be priežasties, iš manęs nesulauksite žinutės “labas, ką veiki”. Žmonės galvoja, kad juos prisimenu tik tada, kai man iš jų kažko prireikia. Taip nėra.
5. Meilę laikau didžiausia vertybe žmogaus gyvenime. Man nesuvokiama, kai žmonės jausdami kažką vienas kitam, atsisako mėginimų būti kartu dėl nesusiklosčiusių aplinkybių, proto balso ar išdidumo.
6. Vyrai ir vaikinai man patinka protingi, saikingai įžūlūs ir tie, kuriems betoninė siena ne kliūtis.
7. Aš nemoku atleisti. Nuoskaudas atsimenu metų metus ir galiu atkeršyti netikėtai. Mano arsenale nėra emocijos - gailestingumas. Atiduodu pirmenybę moraliniam skaudinimui, man tai puikiai sekasi.
8. Aš negaliu pakęsti ceitnoto ir imu panikuoti jeigu susidaro tokia situacija.
9. Nesu iš tų žmonių kurie gali pareikšti “skaitau tik tas knygas, kurios vertos joms paskirto mano laiko”. Skaitau visada ir visur, viską iš eilės. Nesiginčyju, kartais tikrai pasitaiko visiškas šlamštas. Laisvai skaitau angliškai, rusiškai, lenkiškai, naudojuos vertėjais jeigu kas neaišku. Visada, sutikus nežinomą pavadinimą ar reiškinį, lendu į googlę ir vikipediją, kad turėčiau bent žalią supratimą kas tai per daiktas. Dievinu poeziją.
10. Jeigu ieškau ką pasižiūrėti praleidžiu romantines komedijas, melodramas ir snobo filmus. Akšinas, trileris, mistika, fantastika, siaubo - tai man.
11. Turiu gerą humoro jausmą (nors man labiau priimtinas žodis - jumoras) vietomis net iškreiptą.
12. Jeigu pasakau “tai geruoju nesibaigs” dažniausiai taip ir būna.
13. Turiu lengvą ranką žaidimuose, loterijose smulkiems prizams ir dovanėlėms. Piniginėse loterijose nesiseka.
14. Tikiu dvasiomis - vaiduokliais, Lochneso pabaisa ir gyvybe Marse.
15. Skaitau praktiškai visus blogo įrašus. Patikusiems ar bent kiek užkabinusiems visada paspaudžiu “Patiko”. Ne faktas, kad ši simpatija abipusė. Jeigu po šiuo įrašu paspaudei “Patiko”, reiškia perskaitei visus 15 faktų apie mane. Taip taip - aš egocentrikė.

~

Rodyk draugams

Comments Komentavo 2 »