BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kada išgeri va tiek *rodo dviem rankom pirštais* norisi įsibėgėti nuo kalvos greitai greitai, kad vėjas plaukuose, kad kiekvienas netikslus žingsnis jeigu ir ne mirtinas, tai labai pavojingas.

Arba išeiti naktį į kiemą ir atsisėdus į sūpynes klausytis tylos, tų keistų, bet nebaisių nakties garsų, paskui pakreipus galvą į kairę, ten nelabai aukštai, virš medžio, žvilgsniu susirasti danguje raudoną taškelį - Marsą, įsisupti ir įsivaizduoti, kad skrendi.

Arba užsimerkus šokti į tamsų, gilų tvenkinį ir, vandeniui ūžiant ausyse, kai atrodo jau viskas, galas, išnerti į paviršių ir džiaugtis, kad gyvas, kad gali iš visų jėgų irtis į krantą ir nukristi ant minkštos žolės.

O karštą vasaros dieną įlėkti į namus, nenusiaunant basučių, tiesiai į virtuvę, prisipilti iš krano šalto vandens stiklinę ir gerti godžiai, kad varvėtų per smakrą, rankas ir visą kūną.

Arba žiemą, važiuojant viešuoju transportu, ant apšalusio stiklo šiltu pirštu užrašyti „By… ir, nugara pajutus tai stebinčių keleivių susijaudinimą, lėtai užbaigti …dgoščius - 2013. Atsiliepk.”

~

Patiko (5)

Rodyk draugams

Vienas komentaras įrašui “Easy peasy”
  1. :)

Komentuokite