BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Lapkritis 2013 archyvas

Kuo labiau baigiasi ruduo, tuo greičiau atsigauna mano galva.

Aš tris mėnesius nebuvau kine.

Aš tris mėnesius skaičiau tik tai, kas pažymėta: angst, mature, violence.

Aš tris mėnesius laukiau.

Aš tris mėnesius nenešiojau mini.

Aš tris mėnesius galvojau tik apie jį.

Aš tris mėnesius buvau kalė.

Aš tris mėnesius norėjau būti princese.

Dar per tą laiką spėjau papraktikuoti sveiką gyvenimo būdą. Po to išsiugdžiau klasikinį kaltės jausmą, užsisakinėdama kampari kaip priedą prie mėtinių cigarečių. Išmokau žvilgčioti vaikinams į burną, kada jie mėgina ką nors pasakyti. Vaikščiodama nuoga po namus, nesistengiau laikyti tiesios nugaros ir tos idijotiškai-gundančios veido išraiškos. Naktimis sėdėjau ant palangės, siurbčiodama viskį tiesiai iš butelio ir klausydamasi rolling stones. Porą kartų užsimaniau ištekėti. Žodžiu, prisidariau nesąmonių dviems metams į priekį.

Užtat dabar… Nors organizmas ir skrandis iš dalies dar neprabudę tyli, tačiau menkutis dėkingumo jausmas jau užgimė. Išgeriu po tris litrus vandens per parą, erekcija reakcija- ta pati. Jokių ypatingai nesuderinamų su gyvybinėmis funkcijomis traumų neįvyko, pasiūlymus, padėti išsilaižyti moralines žaizdas, mandagiai atmetu, nes neturiu tokių. Drėkinančias veido kaukes didesniam efektui mozojuos į krūtinę ir į galvą. Tiesiog tyliai ir su malonumu grįžtu į protą.

Ei Jūs, ten viršuje, atsiųskit pagaliau sniego. Ir suknelę.

Rodyk draugams

Comments Komentavo 3 »

Wash, dry-clean only, lent resistant, 100 percent cotton/nylon blend, extremely flammable, keep away from children, bake at 400 degrees Fahrenheit, may contain peanuts, hydrogenated soybean oil, propyl gallate, 100 percent natural juices made from concentrate, do not drink or inhale. In other words:

Užklijuokite man kvailei burną, kad nekalbėčiau ir akis, kad nematyčiau, ir ausis, kad negirdėčiau, ir net nosį, kad negalėčiau kvėpuoti, ir netrikdyčiau savo buvimu trapių jūsų protų ir švelnių sielų. Galima pagalvoti, galima pagalvoti…

Ir visi mes tokie pažangūs ir stiprūs, ir skaitome tokias piktas ir kietas knygas, ir patys patapome baisiai kieti ir pikti, kad užgauti mūsų beveik neįmanoma, tačiau norint, galima pasistengti, bet jau taip labai, kad eina na… O jeigu netyčia, per klaidą kam nors tai pavyksta, tai teatrališkai griebiamės už širdies ir imame merdėti stenėdami. Cha-cha-cha. Blia, ir nerėk ant manęs, aš jautri! Jo? Jo.

Tiktai dialogai tarp pačių artimiausių, tipo: “Šituo klausimu, panele, esi durna ir tamsi bonka“ bei „Mielas oponente, gali eit nusišikt dabar tuoj pat, jeigu manai, kad man tai rūpi“, neparodo mūsų aukšto intelekto, bet nei sykio netapo įsižeidimo priežastimi. Tūkstantį kartų kitose situacijose išreikšdami savo meilę ir rūpestį, mes esame sąžiningi ir pats tos meilės įrodinėjimo klausimas atkrenta savaime.

O štai šalia visų kitų priimta dirbtinai šypsotis, kalbėti, kaip apie mirusius - tik gerai ir bet koks atvirumas iš karto - bjauru ir niekinga, ir kaip taip galima, ach-ach?! Už tai pas mus geri santykiai.

Ne paslaptis man, kad jūsų neklystančia nuomone esu įžūli akiplėša, taigi bet kada galite tikėtis bombos iš mano pusės. Ir tai tikrai nebus taikusis atomas šilumai ir šviesai.

Nešildo. Supranti, nešildo niekas niekuo.

Įprastai valgau, skaičiuoju laiką, įprastai miegu,

Priėmus taktiką neigimo, apsitraukusi ledu,

Aš išeinu su savo krizėm iš visų sistemų.

Iš tų nuvalkiotų love story, iš visų dramų

Tenai toli į pochui lauką tarp vėjų keturių.

Išbarsčius giminiškus ryšius, namus, raktus,

Kur nei vienos falšyvos frazės nebeatskirsiu.

~

Rodyk draugams

Comments 1 komentaras »

Daktaras, kuris gydo mane nuo gyvenimo (ir labai brangiai ima, nes garantuoja rezultatą), dažnai kartoja: - Vaikeli, tik nesikūprink. Būsi susigūžus, niekas tavęs nepastebės- ilgiau gyvensi. Ilgiau kankinsies.
Jis man priminė tokį ne naują, bet įdomų žaidimą iš vaikystės. Reikia išeiti į gatvę ir eiti tiesiai ir tiesiai ir tiesiai ir niekur nepasukti, ir visas kliūtis peržengti, peršokti, persikabaroti pagaliau. Ir taip kol neatsibosta. Vaikystėje atsibosdavo gana greit, todėl susigalvodavome ką nors kitą. Dabar taip greit nesusigalvoja, todėl aš neapeinu tik žmonių, tegul patys mane apeina, traukiasi iš kelio. Aš dabar kaip tas pats pirmasis šliužas išlipęs iš vandenyno gelmių ir mano galūnės jau nori bet, nelabai dar pritaikytos sausumai, moka tik tiesiai. Yep, babe, evolution has not always been kind to you.
Kas apsirūkius? Aš apsirūkius? Neee… aš dar tik šildau dūmą ir šiaip velnius vaikau.
Todėl sėdžiu, kaip niujorkietiškas pacanas “los dias”, plaukai į arklio uodegą, kapišonas iki nosies ir pasiutusiai žvėriškai visų neapkenčiu vaizduoju pizdec kokią užsiėmusią. Mano smegenys liko darbe, stiklainyje ant stalo. Auginu jas ateičiai. Ateitis nuostabi. Prašau, kol kas nelįskit į mano galvą, ten tuščia, viskas liko ant darbo stalo.
Man rodos aš užsiciklinau. Man rodos aš užsiciklinau.
Su artimaisiais ir draugais elgiuosi kaip koks nevykęs kompiuterinis virusas. Tipo aš tokia vargšelė, nelaiminga, jėgos baigia išsekti, tai jūs patys, būkit geri, išsitrinkit ten pas save ką nors labai svarbaus, kokią programėlę susigadinkit. Ir mane išsiuntinėkit visiems savo pažįstamiems. Ar sunku jums? Sunku? Tai tada ką nors tokio nelabai reikalingo. Pagalvokit, jeigu kiekvienas ištrins po smulkutį nereikalingą, nereikalingo pasaulyje bus daug mažiau…
Suprask, man- stabligė. Bet ne ta, kur nuo purvinų žemių užsikrečiama. Liūdna.
Heal me, my darling, heal me, my darling.
Atsilaikysiu kaip nors iki gruodžio, ne ilgiau. Tada tau atskleisiu viską, ką žinau. Pavyzdžiui, kodėl taip kvailai elgiuosi. Skaitau tarp eilučių, o paskui gailiuosi. Jei iš musės dramblys 100 procentų- bledstva. Kaip ten sakė F. nesapnuoji šiaip sau. Šiaip sau iš vis niekada nieko nebūna. Vėjas nešioja sėklas, kad užderėtų reik šūdo. Jeigu dzen užsikimšęs, pasinerkim į dao. Paskui pažiūrėsim kas iš to gavosi. Galvojame meilė- gauname tik pagalį. Simbolizmas tragiškas, nereik būt aiškiarege. Vandenynas gilus, o ant kranto sausa. Nuo savo balso prarandu klausą. Repuoju kas antrą dieną, ne dažniau. Atrodo viskas. Pabrauk reikalingus. Surūkiau.

Rodyk draugams

Comments Komentarų nėra »