BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

- Kaip tu mane myli? - Labai. - Taip labai? Išmeta rankas plačiai į šonus, lyg sparnus. - Ne, ne taip labai. O labai-labai. - Tikrai? Sparnai susiglaudžia jam ant kaklo. - Tikrai-tikrai. - Kaip stipriai tu mane myli? - Tūkstantį kartų labiau. - Tikrai tūkstantį? Gerai. - Kaip stipriai tu mane myli? – Eikš, mažyte, parodysiu kaip stipriai tave šiąnakt myliu.-

- Jeigu tu galėtum būti spalva, kokia spalva būtum? Šovė klausimą, kaip visada iš oro, kvailą klausimą pačiu rimčiausiu balsu, išmušdama jį iš vėžių, pagaudama netikėtai, nepasiruošusį.

Jos galva ilsisi jam ant krūtinės. Priglaudusi ausį klausosi jo širdies plakimo. Ji sako, kad tai pats maloniausias jos girdimas garsas Žemėje. Jis švelniai nubraukia plaukus, prilipusios prie jos suprakaitavusios kaktos.

- Tu rimtai?

- Taip. Kokia spalva būtum?

Mėlyna, vos neištaria balsu. Akivaizdu. Jos akys mėlynos. Ne šviesiai ar tamsiai mėlynos, ne safyro mėlynumo, tiesiog neįvardinamai mėlynos, gilios, žavingos.

Raudona, apsigalvoja beveik akimirksniu. Tai ne taip akivaizdu. Tačiau jis mato tai joje. Tai aistros spalva. Raudona po jos oda, jos rankų judesiuose (kažkas subtilaus, jis nežino kas tai - grakštumas? seksualumas? truputėlis abiejų?) Jis jaučia raudoną, kada jie juda drauge. Jos lūpos bučiuoja raudonai, jos skruostai nusidažo raudonai. Tie intymūs jų momentai raudoni, turtingi, sukrečiantys, stabdantys širdį.

Geltona tarsi saulės spindulys. Jis sukikena nuo tokios banalybės. Tačiau tai tiesa, tai jos plaukų spalva. Tai jos nuotaikos, tai jos lengvabūdiškumas, netelpantis į jokius rėmus, išsiliejantis per kraštus.

Ruda? Rudos jo akys. Mylimiausios akys, ji kartoja ir kartoja tai. Ne, neteisingai. Ruda tarsi jos mėgstama kava ir šokoladas. Uždraustas kartėlis ir saldumas, du viename.

Balta (ar tai iš vis spalva? nusistebi pats sau). Simbolinis nekaltumas. Ji niekada neatsikratys baltos, sekančios paskui ją. Baltos išryškėjančios net jos dabarties dėmėse. Balta tai jo kaltės spalva. Jo baimės įsipareigoti spalva. Visi tie dalykai, kurių jis negali (ar nenori?) jai duoti.

Spalvos maišosi, susilieja. Raudonas geismas, miglotas žvilgsnio mėlynumas nepaliekantis jo veido, kada ji virpa po juo, auksiniai lyg nėriniai plaukai, išsidraikę ant pagalvės, jos oda, pabrinkusios lūpos ant jo, baltas blykčiojimas - akinantis, persekiojantis, žeidžiantis, kylantis, kylantis, stipriau, stipriau, dar, o dieve, prašau, stipriau…

- Pilka,- atsako, pats nežinodamas kodėl.

Patiko (8)

Rodyk draugams

Komentuokite